KONST / Litografier / Färglitografier 3168080
nr 316 8080
Färglitografier
2 st. sign. 17x13
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
tisdag 1 juni 2004
100 kr
150 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)